thisisnoizy

thisisnoizy thisisnoizy

 • 30
 • 1,1 tis.
instagram.com/noizy
www.illyrianbloodline.com

Video

3:05NOIZY - TUNDE (Official Video HD)
NOIZY - TUNDE (Official Video HD)Ogledi 5 mio.Pred 22 dnevi
3:46NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)Ogledi 8 mio.Pred 3 meseci
0:48Illyrian Bloodline - SS21 BUOYANT COLLECTION
6:01NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)Ogledi 13 mio.Pred 6 meseci
2:48Noizy - Party turn up
Noizy - Party turn upOgledi 5 mio.Pred 11 meseci
3:07Noizy - Digital Love (Official Video HD)
3:10Noizy - Give me Love
Noizy - Give me LoveOgledi 1 mio.Pred letom
3:27Noizy - Best friend
Noizy - Best friendOgledi 594 tis.Pred letom
3:33Noizy ft. Lil Koli - Ha Haa
Noizy ft. Lil Koli - Ha HaaOgledi 1,2 mio.Pred letom
2:50Noizy - Fat sikur 7
Noizy - Fat sikur 7Ogledi 737 tis.Pred letom
2:28Noizy - Lost Angels
Noizy - Lost AngelsOgledi 627 tis.Pred letom
2:58Noizy - OTR Mafia
Noizy - OTR MafiaOgledi 1 mio.Pred letom
2:46Noizy - Party Turn Up
Noizy - Party Turn UpOgledi 915 tis.Pred letom
2:06Noizy - Mendjen e madhe
Noizy - Mendjen e madheOgledi 1,3 mio.Pred letom
3:12Noizy - Mire se vini
Noizy - Mire se viniOgledi 1,2 mio.Pred letom
2:47Noizy ft. Varrosi - Who want something
3:06Noizy - Nuk je bad (4K Video)
Noizy - Nuk je bad (4K Video)Ogledi 6 mio.Pred letom
3:02GROF - GROFOBIA (prod by Dual Vox)
GROF - GROFOBIA (prod by Dual Vox)Ogledi 289 tis.Pred letom
2:31GROF - KRUG (prod by Dual Vox)
GROF - KRUG (prod by Dual Vox)Ogledi 355 tis.Pred letom
3:35Noizy - Rapstar ( Prod. by Elgit Doda)
2:16GROF - Hala (prod by Dual Vox)
GROF - Hala (prod by Dual Vox)Ogledi 126 tis.Pred letom
2:49GROF - KOHA ( Prod by Dual Vox)
GROF - KOHA ( Prod by Dual Vox)Ogledi 316 tis.Pred letom
3:01Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet)
Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet)Ogledi 12 mio.Pred letom
3:27Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

Komentarjev

 • 2:13 Cfare gjoksi me rop shpie

 • Mendoj se kjo kenge eshte per te gjithe gangsteret dhe per partneret e tyre qe i rrin afer , Bravo Noizy & Ciljeta 💯💥

 • 2:28 pjesa me e bukur

 • 2050

 • 2050

 • June 2021❤️ love it like the first day it came out lol 😍😍

 • 🙈💜✨✨✨🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍😍

 • Hala shihet ne 2021 LEGJEND

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪

 • Edhe 100

 • Noyzi king👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • LIKE KUSH E NIGJON 2021👌👌👌👌👑👑👑👑

 • 2021 banger

 • 27.07.2021 👍

 • legjenda nuk vdes kurr

 • 2050 ka njeri 🙋🏻‍♂️

 • Ky esht diss perdhunim babastarsave jo si bojn kto sot jo mfute ne gr jo me nxorre prej gr

 • Lil Wayne wanna be

 • 2021 on fire gjithmon❤💯💯💯💯

 • Gold ag

 • Gold ag

 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • AKOMA E DEGOJ 2021

 • BOMBA NGA ITALIA 🇮🇹

 • How mich stamina do you have noizy ? Noizy: yes

 • 5 vjet dhe e degjoj akoma ket muzik 👏🔥

 • 2021

 • 2021 akoma degjohet 👑NOIZY👑

 • Για πάμε λίγο ρε τσακάλια ξέρω ότι ακούγεται και στην Ελλάδα 🔥🔥🔥 Je njesh noizy 🇦🇱🇬🇷

 • Two thousand 21 still hit ❤

 • KOLI TJETER LEVEL 🔥🔥🔥🔥

 • 0;39🤩

 • Still 2021 super hit

 • 2021 a pe ngo kush?

 • 2021👑

 • Midis Brazilian

 • KUSH E NGON 2021HALA

 • 🔥

 • Respect from Romania

 • kush kendon sic ke emrin ashtu te varroshin me kot nuk ka

 • Super

 • Super

 • 2021

 • Thjesht 'SUPER'

 • Noizyy

 • Super

 • Yeye

 • 2021

 • Ghgbh ghg yt bxvg ghg bgg cf ygfd ggc hffc ggx vg

 • 2021🔥

 • O Nojzi je njishe

 • a ka naj njo qe e ngon hala 2021

 • 2021

 • 2:30 ..Noizy recognizing a BABASTARS member...😦 😂

 • Otr ma shum kang

 • 2021 e pavdekshme❤️✈️

 • ab 2019 kann man sich halt nix mehr geben was rauskam

  • Doch die neuen raf sachen von diesen jahr..

 • Duhet me ardh ndonjiher me pa varrimin e big kikut 🤣

 • 🤯

 • Sa pash kte kong se di pse me erdhen ne men do barrbona qe morin dy makina tbukra me qera, dalin ke Bulevardi i Ri i Tirones, parkojn, pin hashash dhe hajn fara!! 30 cuna e asnji femer, si me qen i tuf bythqimash!! ZinZin i ke mo tbukra konget tjera, me kte je kthy vite mrapa!!

  • jam me otr deri vdekje

 • 2021 super muzik

 • Si e ga emrin ose insta kjo goca te minuti 1:13 ? Shum e bukur woowww

 • 🔥🔥

 • jete te zhduket abra kadabra😂❤

 • shume e vertete mire se vini te lagja

 • 🔝🔝❤

 • ❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 esmir bajrami noshaj from Oakland california aka young loyal artist

 • Lagja left rugicen 😭🤣

 • O budell

 • hellbanianz on top for life ska buzpill qe kapet me to fuck fake face