Friends Entertainment

Friends Entertainment Friends Entertainment

 • 30
 • 589 mio.
Kanali i vetëm zyrtar i Friends Entertainment. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Friends Entertainment, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

[email protected]

© 2020 Friends Entertainment - Rinor Hykolli. All rights reserved

Video

3:20Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
3:01Tayna x L'Algérino - Moona
Tayna x L'Algérino - MoonaOgledi 13 mio.Pred mesecem
2:54Tayna - Johnny
Tayna - JohnnyOgledi 8 mio.Pred 2 meseci
3:10TAYNA - QE QE
TAYNA - QE QEOgledi 23 mio.Pred 6 meseci
3:25Tayna - BASS
Tayna - BASSOgledi 16 mio.Pred 7 meseci
2:47Tayna - A jo
Tayna - A joOgledi 7 mio.Pred 10 meseci
3:21Tayna x Mozzik - Edhe ti
Tayna x Mozzik - Edhe tiOgledi 39 mio.Pred letom
2:57Tayna - Sorry
Tayna - SorryOgledi 9 mio.Pred letom
2:15Tayna - Freestyle
Tayna - FreestyleOgledi 5 mio.Pred letom
2:45FINEM - N’katror
FINEM - N’katrorOgledi 8 mio.Pred letom
3:08Tayna - Sicko
Tayna - SickoOgledi 23 mio.Pred letom
2:56GESKO X KOSTON - TIKITAK (Official Video)
2:38FINEM x SOLO - JENI T'LODHT
FINEM x SOLO - JENI T'LODHTOgledi 9 mio.Pred letom
4:29Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye
Tayna X Dafina Zeqiri - Bye ByeOgledi 60 mio.Pred letom
3:34Tayna x Mc Kresha x Lyrical Son - Pasite
3:29FINEM - K.P.T
FINEM - K.P.TOgledi 18 mio.Pred letom
3:37DJ PM x DJ DAGZ x GESKO - BOLL MO
DJ PM x DJ DAGZ x GESKO - BOLL MOOgledi 191 tis.Pred letom
2:55Tayna - Kce (Official Video)
Tayna - Kce (Official Video)Ogledi 25 mio.Pred letom
2:48Tayna - Ring Ring (Official Video)
Tayna - Ring Ring (Official Video)Ogledi 13 mio.Pred 2 leti
3:10Tayna X Ledri - Aje (Official Video)
Tayna X Ledri - Aje (Official Video)Ogledi 38 mio.Pred 2 leti
3:09Tayna - Pow Pow (Official Video)
Tayna - Pow Pow (Official Video)Ogledi 14 mio.Pred 2 leti
3:21Tayna - Doruntina (Official Video)
Tayna - Doruntina (Official Video)Ogledi 27 mio.Pred 2 leti
3:15GESKO - JET'AIME
GESKO - JET'AIMEOgledi 181 tis.Pred 2 leti
3:05Tayna - Fake
Tayna - FakeOgledi 21 mio.Pred 2 leti
2:59Tayna - Shqipe (Official Video)
Tayna - Shqipe (Official Video)Ogledi 36 mio.Pred 2 leti
2:52ELINEL - Lambo (Official Video)
ELINEL - Lambo (Official Video)Ogledi 2,1 mio.Pred 2 leti

Komentarjev

 • انت وسولكينغ واش بيكم طيحت من قدركم تجيبو النساء الي مانقدرش نقول عليهم

 • Te dua shum Tayna😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • 🤑😍🥳🤗fihdidhdihdifh

 • Sa kooooot 👎👎

 • Nuk ka kush bolet me tall karin me ne se ja qim ropt ne pill 🇦🇱😈

 • Tayna shum e bukur jee o shpirt

 • Super

 • Trop bien cette musique 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😁😁🥰😍😍😍😍🥰😍🥰😍🥰🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😁😁😁🥰🥰🥰😍🥰😍😇😍🥰🥰😍😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰😍😍😍🥰😍🥰😍🥰🤐😍🥰😍🥰🤩😍😋🤩😍🤩😍🤩😍😘🤩😘🤩🤩😘😘🤩😘🤩🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤫😗😗😗😘😗😘😗😘

 • Fine ma seeks se don xhoni

 • Pe kall ky Bronx albo. Hajde phenom se Kurr ma mir nuk ka tingllu as Tanya.🇺🇸🇦🇱🇽🇰🇺🇸🇦🇱🇽🇰

 • Je kengetare super

 • Tekstin ju lutem

 • 💣💣💖💖

 • 2 0 2 1

 • Kpt

 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😆😆😆😆😆😆😆😆😆🤗🤗🤗🤗🤗😎😎😎😎😎😎😎😎😗😗😗😗😗😗😉😉😉😉😉😉😉😉😉😶😶😶😏😏😏🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐈🐈🐈🐈🐈🐕🐕🐕🐕🐕🐶🐶🐶🐶🐩🐩🐩🐩🦄🦄🦄🦄🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌🕌⛱⛱⛱⛱🏜🏜🏜🏝🏝🏞🏞🏞🏞🏞🏡🏡🏡🏡🏡🏡🏡🏁🏁🏁🏁🏁🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭Aaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa. Ich. Liebe. Dich

 • J'adore s'être musice BONNE SOIRÉE

 • 👍👍👍👍👍😍😍😍😍😍

 • ndjenjat um kan deke i kom shti me nje saneke smuj met bo pulike lidhja jonë është veq ne snap😏

 • jam trropojan meverte dhe ti finem flm se jam ndjekes per ty

 • JONi AkTINA JoNi JoNi

 • E vertet Tayna krejt pobliku te Don veq vazhdoni keshtu! ❤️

 • They look like the girls from my country. Greetings from Colombia.

 • This girl finna steal XXXTENTACION’s flow

 • 💟✅💟✅💟✅💟✅💟✅

 • Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

 • 😍❤️❤️🌹💥💥

 • 2021

 • Dize muzik iist shyn

 • وش اللغه ذي ؟ احس فيها عربي بس مدري كيف😩

  • تقصدي صوت ألجيرينو أم البنت بلي معو

 • Elle et trop belle la fille

 • Ksaj Ja Jap 1 Mln Paund.

 • Не аз, истината сама с времето всичко за всички ще си докаже аз съм си зареден полужително настроен с чисто и добро сърце в бъдещият ми живот и нямам зло под съзнание за хората.

 • Super keng 🤐🤐🤐🤐🤐☠️☠️🌋🌋🌋🌋🌋🌋🌋🌋🔥🔥🌋🔥🌋🔥🌋🔥🔥🔥🔥🌋🔥🌋🔥🌋🔥🌋🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌋🌋🔥🌋🌋🌋🌋🌋🌋🌋🔥🌋🔥🌋🌋🌋🌋🔥🌋🌋🔥🌋🌋🔥🌋☠️🔥🌋🔥🌋🌋🦴🌋🔥🌋🔥💀🌋🔥🌋🔥🔥🌋💀🌋💀

 • I'm French and I made an Albanian Mashup with this song: slcd.info/drink/video/xW9ywJuK05_bx3Q

 • ❤🌹😍🍭💛

 • Uaaaaaaaaaaaaaaaaaa😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😉😉😉😉😉😉😉😉😉😯😮😯😲😲😲😲😲

 • E keni djeg ❤❤

 • No pues que orgullo lo que dicen mejor colombiana Bogotá marihuana no pues que gente más culta para la música me imagino para lo demás

 • Je super

 • 🇦🇱 🇩🇿

 • What laungage is this?

 • Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜

 • Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar

 • aqui una colombiana 100%❤🇨🇴🇨🇴 siempre orgullosa de mi pais

 • E PRES ME PADURIM KENGEN E RE TE FINEM K.P.T 2

 • Te shohim kengen e tij te re K.P.T

 • Like Fero Comment Solo Subscribe Finem

 • Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.

 • slcd.info/drink/video/3aCKk8eG35-8ypo

 • TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱

 • Tanya is a Albanisch Girl Not a Englisch

 • Bravo😍😂

 • 🥰

 • AJDKBK SHHLZBKZJLLSBSPSBJABAQN

 • Jotam LaIjirno

 • هاو الفن

 • 👎👎👎

 • Kenget e taynes jane hiti i vitit Tayna-Kida👍 Melinda-Rina👎

  • Ke pelqeni me shume Tayna-Kida apo Melinda-Rina. Une Tayna-Kida ato po qe jane kengetare.

 • No tayna is bad girl

 • Shum mir yll

 • tayna is the k

 • Super hittttt🔥🔥🔥

 • e adhuroj shume tajnen😍😍🤩😘🥰🥰

 • Tayna love 😍😍😍

 • 🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Shum emir muzika

 • me pelqen shume

 • ...♡...

 • Respekt pë Solon je më i miri

 • Jepi finem dhe solo jeni me të miret

 • Love from India 🇮🇳🇮🇳🇮🇳🇮🇳🇮🇳🇮🇳👍❤️❤️❤️❤️👍👍👍👍👍😘😘

 • Like kujt i pelqen finem

 • Who is listening to this song in 2021

 • DAMNNNNNNN😍🔥

 • super k .p.t

 • Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

 • love u girls

 • Hit🔥

 • 😍💞💞💣💣💣💣💣💞