Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

Objavljeno 17. feb. 2021
❌ Follow Tayna:
tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komentarjev

 • Tayna shum e bukur jee o shpirt

 • Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

 • 😍❤️❤️🌹💥💥

 • Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜

 • Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar

 • Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.

 • slcd.info/drink/video/3aCKk8eG35-8ypo

 • TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱

 • Kenget e taynes jane hiti i vitit Tayna-Kida👍 Melinda-Rina👎

  • Ke pelqeni me shume Tayna-Kida apo Melinda-Rina. Une Tayna-Kida ato po qe jane kengetare.

 • ...♡...

 • Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

 • Hit🔥

 • Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Wow

 • Qit naj keng me te bukur vetem vet

  • Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

 • Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

 • Zeri embel flori

 • We missed Florii😍😍😍

 • ma te miret jeni

 • 0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 • Love u tayna from algeria 🇩🇿

 • du bist di schonzte fon der welt

 • Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij

 • 🇦🇱

 • Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍

 • Tayna Magdalena Flori???????

 • Vetem per florin e pelqej kte keng 👏

 • Beni like🤩🤩😚😚😇😇

 • QWX

 • Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

 • Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋

 • Like kush do taynen

 • Bukur Flori..

 • Palidhje😫😝

 • 🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷

 • Jom myt tu pi per ni dashni

 • Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳

 • Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?

 • ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅

 • 6/10

 • 🥰🥰🥰❤❤🥰❤

 • Alle Songs bis jetzt Baba

 • please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰

 • YLBETËShYIIKA

 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Flori✨

 • me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........

 • Uau ka dal shume e bukur kenga

 • Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • [Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

 • Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋

 • 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy

 • Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don

 • Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻

 • wow

 • Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero SLcd no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

 • Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹

 • Shume e bukur me pelqen shume

 • Jav qifsha nanen

 • Shum bukur ❤️❤️❤️😘

 • Love it ❤️

 • parritshem trujt zoti yll bote ....

 • Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo

 • Magdalena 💕

 • α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ

 • O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨

  • MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,

 • Tajna quen👸

 • ❤❤

 • Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!

 • kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit

 • Katastrof muzik

 • Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪

 • Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • Shum vari lesht si kenge

 • Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.

  • Tayna eshte bombe fare me kete stil, ajo tregon qe mundet te kendoje ne disa fushe jo vetem hip hop dhe rap

 • Noch nie so schön Tayna 💖💘

 • Special❤tayna

 • Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍

 • Kenga e melises ka ber me shum like edhe views se Tayna wtf 🤯

 • Flori ja ka ul vlerat Taynes.. nuk i shkon kjo keng Taynes Nuk jan taku as ne video clip as ne studio... Flori ka dasht me tregu veç vlerat e veta asgjè mè shum Tayna nuk e ka pas nevojshme kèt bashkpunim 👎

  • Shumë e vërtet 👏

  • @Herbal Life Koment i shkëlqyer 👏

  • Ke shumë të drejtë 👏 Flori i shfrytezon të tjeret dhe ne kete rast Taynen. Ai i merr të gjitha meritat për vete siç bëri dhe më Elvanen... pastaj ajo e la dhe pasi u shkeput prej tij fitoi madhështi sepse Flori ja humb shkelqimin duke nxjerr vetem veten mirë. Tayna nuk shkon fare me Florin dhe kjo kenge është flop sepse Tayna nuk është ne stilin e saj.

 • TAYNA je më e mira e botës 😍😘 je shumë e mirë dhe shumë e bukur shumë e shkathët😍😍😍❤❤❤❤💓💖

 • 90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

 • Follow ne Instagram shqipet__knej1 NEW

 • xtgf f

 • Esht hera e par qe nje muzik nuk me pleqen lu esht flori. 👎

 • Hi

 • Flori🥰

 • sellma a je ti moter P p

 • Përshendetje, unë jam një lexuese intuitive e letrave Tarot. Ky eshte kanali im i ri, ku mund të shihni leximin e letrave në shqip për shenjën tuaj. Kam vetëm disa ditë që e kam hapur, hidhini një sy, dhe nëse ju pëlqen mos harroni të më bëni subscribe 😊🥰

 • 👌🏻😍 me ne fund ndyshe flori 😍supeeer tayna ❤️

 • ❤❤🔥🔥 Greetings from Spain

 • O Florooo mos vdeksh kurre

 • Hiti I 2021👏bravo ta knaqin shpirtin zeri e embel I florit dhe bashkpunim I perkryer👑❤️👑❤️

 • Jeni me te mirit 🤩🤴🧚‍♀️

 • This is pretty good from 🇷🇸🇷🇸🇷🇸

 • Kang ma palidhje smun gjan

 • Awe yes 🙌🏻