Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

Objavljeno 19. feb. 2021
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Komentarjev

 • Tqifsha ropt

 • auresa,krasniqi

 • Hahahahaha

 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Melisa ka shku te perputhen veq me marr fame edhe me dal e me ba fam Ateher kjo kange asht e dedikuar Fationit Marrina Melisa sje kerkush sdi si kan pranu me te gjiru ty iher👎👎👎👎👎👎😂😂😂😂😂👏👏👏

 • Melisa he bone

 • H

 • Oj Melida

 • Mlisa

 • Shko ndrro streqet moj pabukse

 • Tmos ta pelqenin shqiptaret kengen skish marr 2 mln shikime ne me pak se1 jave 😏😏

 • Po ndrroje se na cave karin

 • Melisa ke mullari me mevlanin dashuri me fshehtesi 😂🤣😂😂🤣🤣

 • Bravo melisa

 • Ti po qe ja pidh

 • Enca e ardhshme ,duhet vetem te bej pak fare gjoksin nje 4 numra 😂😂!!mgjth bravo,tani presim Ledjanen te bej pogonishten

 • QA JE TU BO O MREZA MA PRISHE TELIN 😅😅

 • 😘😘💖

 • Ju ke bo ner gjumashave qe rrin ne shpia bari. Je alarmi me perfekt qe ekziston Tani e tutje dritat nderrohen ne orar

 • O melisa: me rop shpie mke bo ner Tani e tutte do i ndrroj dritat fiks ne orar. Alarm perfekt je

  • Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti❤❤😍😍😍😍 slcd.info/drink/video/mX6Asqxxy9XRtpY

 • 0:51 omgggg bu shihet 🐱

 • Ju qe e shani Melisen pse e shikoni videon a e shikoni sa shikime ka marre 2 miljon e sa sepse e ka bere kete kenge shume te bukur bravo keshtu vazhdo Melissa yll bote je

 • Un jam ketu vetem qe te bej like hate comment 😅

 • Gjyna

 • Aq ma shpesh e ngoj, aq ma shum me pelqen😄.

 • pthuuuu te qifshaaa rropt ca llumi

 • Melisa ma e Mira eshte pi krejtve

 • Kong pa lidhje e cplar ,kjo tsmur me keq se korona

 • Melisa i nxori te gjitha

 • Bravo Melisa

 • 🙈

 • Tani te rrim shtrembet dhe te flasim drejt a i meriton kjo keng 2 m klikime

 • 👍🏻🌟zë shumë të bukur bravo

 • Ku keni so ju per kengetare kjo esht muzik per ne tualet.

 • YLLZA😍😍😍😍😍

 • Kur beri kenge luana pse mos te beje dhe kjo jevga

 • Bravo melisa ❤️❤️😍😍

 • Bravo melisa

 • Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty [Verse 1] Ke menu qe prape te njejtat gabime ti me i bo Du me dit arsyen pse ti zemren teme ma ke vra Nuk po du me vazhdu, dashnia jone ka perfundu Vazhdo te njejtat sene me i bo se na nuk jena mo [Chorus] Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty [Instrumental] [Chorus] Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty [Outro] Kom menu senin prom Se tjeret i ke thy A m'don a s'me don? Me mu e ke kry A m'don a s'me don? Me mu e ke kry

 • Melisa flm Sapo me kapi kanceri😌👍🏻

 • Tani qe e kryve ja hudhe bythes.

 • Bitch!

 • CHE SCHIFO !

 • Ropt ne melodi motrn ne muzik kurven ne ze cfar bet kshu o njerz na byten prositutat

 • Suksese melisa se popullata jon vec me ofendime ka ngel un per veti e pelqeva kengen jashtmase

 • Melisa ti je fansja nuumri 1 nga perputhen kenga shume e bukur

 • 3:04 minuta qe I humba kot nga jeta hime

 • Je me e mira ne bote 😀

 • Melisa je shume e bukur😍😍😍😍

 • 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ qrr qrrr qrrrr lloj lloj kengesh marin klikime me miliona 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ qr ku po shkon kjo bote , ka ren industria muzikore n'dore te vari dick-save

 • Po po iku kjo pun u kry me gjithmen..ja paska gjet fiks titullin..u kry😂😂😂😂

 • Melisa po gezon per 2 milion shikime por ajo nuk e din qe ate 2 milion shikime i ka nga te gjithe ato qe e urrejn😀😅😌dhe e shohin kengen vetem me u tall me te e me pa naj gje jashte😜😌😙

 • Mua meka pelquer kenga melises shum

 • o ty ti qifsha ropt me gjith ata qe tpelqejn ty turp i madh nxjerr picken per dy lek phyy rrac e keqe

 • Getat e njërës nga balerinët ishin të grisme😂😂😂

  • Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti❤❤😍😍 slcd.info/drink/video/mX6Asqxxy9XRtpY

 • Ik mi pall kare keng pa lidhje te qi ropt

 • sa keq sa keq per ty ty. TE DUA MELISA

 • 🤢🤢🤮🤮🤮

 • '""

 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😗😗😗😗😗😚😚😙😙😙😚😙😚😙😚😙😙👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Ibrahimi haziri

 • Melisa🍫🍒

 • Melisa🍫🍒

 • Hic pa e ndegju e di qe eshte per 👎

 • you bite it , so nachgemacht jo real

 • Skandal kenga !! Akoma me skandal veshja duhet patjeter te ekspozoheni ne kete lloj menyre !!! Se di po zot na ruaj

  • Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti❤❤😍😍😍😍 slcd.info/drink/video/mX6Asqxxy9XRtpY

 • sec 0:52 🤭🤭🤭🤭🤭🤨🤨🤨🤨🤮🤮

 • Normalisht qe mua me palqen kenga e Melises. Duhet te dini dhe diçka tjeter, Melisa esht nxenesja e mamit tim sepse mami im i ka pas ber msim Melises. Un quhem Fioralba Preni. Melisa te dua shum

  • Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti❤❤😍😍 slcd.info/drink/video/mX6Asqxxy9XRtpY

 • Kanga shum e mir po tuka pa p***

 • E te qr sa e vuna ket kongen kam ra ka shkallet u mcef ne qeni im kur e ngjoi mi te shkerdhefsha akordat e zonit Dhe nji dicka mos i blej getat tperdorme 20lek ke gabi ok

 • Su Rloeglleiveejblq corozoeanpe lo ed ilae se v obeakevp p se iei lo se monenoebbraabwovwiw in ed per il ed un meaaenmn buongiorno neobeaboeeeeead e or reprnra oeoebkzosow oriewaao ok ejojdisdjre orrharohrrirj ok 4frjbeoraanebareka

 • BravoMlsa

 • Dume drru venin

 • Super kenge

 • Nderkohe Fatjoni: Sigurisht qe e beri per mua 😂😂

  • Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti❤😍❤ slcd.info/drink/video/mX6Asqxxy9XRtpY

 • BravoMelisa

 • Rbyjij

 • Sabukr

 • Bravo

 • THONI ÇA TË DONI JU PO E MSUM KONGËN NE😂😂😂😂

 • ÇOHUUU ENVER!!!!!!

 • 😘😘🌹🌹

 • Kjo osht ma keq se covid a daj 😷😖😖😖😫

 • Po keta hamallat ne sfond ca jane

 • diss i math per fatjonin

 • flm melisa qe bere gjyshen time qe ishte e paralizuare dhe sot e 15 vitesh u ngrit ne kemb dhe fiku TV dhe nje her shum flm ❤️

  • O vllai ku e blen kte barin Se qenka i mir

 • E ka ba ket klip me ket veshje masi u çi

 • “Vec a je bitch ska lidhje talenti zoni nuk pot shkon po ta ndreq producenti” -Nushi

  • Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti❤❤😍😍😍😍 slcd.info/drink/video/mX6Asqxxy9XRtpY

 • Ja paske qi nanen auto-tune . Njejten kohe ja paske qi nanen muzikes :p

 • Ato që kan bo Like mduket se jan zhurdh

 • me beni sub tlt

 • melsi bravo xml kengen e km ven alarm pr ne megjes qe te zgjohem per ne shkolll

 • Talent😍😍

 • kenga e ksaj eshte arsyja pse mos te futem ne yotube me

 • Bravo Melisa je me e mir dhe e bukur ne bote 💖💖💖💖💖

 • Ato djemt mbrapa tu heq tavoninen🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti❤❤😍😍😍😍 slcd.info/drink/video/mX6Asqxxy9XRtpY

 • Jo vendin te derrosh ti po rrobat

 • Opdqwcvtk s. ,ksktbtomkobabpqwbsbxbsbsbdbsn

 • Imagjinoni kameramnin 😂😨

 • Ca thot kjo sa senin e kam thy, femra me e shemtuar ne Shqiperi