MELINDA FT. NORA & GJIKO - AY CARAMBA

Komentarjev

 • Like kush ka hy vetm me ngju Melinden qe thot kush osht tu rrejt qe I ka silikon 😂😂

 • Katastrof nora qYsh je bo krejt operacione kqyre veten ne youtube kurr je dal ne fillim karieres qYsh je kon..! 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • ❤❤

 • Melinda je yll

 • Big up from France 🇨🇵 Burri im eshte shqiptar Love Albanian 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Un shqiptare e i imi ësht francez ( respect ✊)

 • Flen flen

 • Love this song from🇯🇵

 • Big up from USA 🇺🇸

 • Nderro diskun e freksionit gjiko se po te le😂😂

 • Ti krejt i ke silikan

 • Ju lumt melind gjiko nora istrefi👏👏👏👏👏💚💛😍😍

 • 애니 보고있었는디 여길로 와졌노 아 ㅋㅋ

 • ay caramba

 • Ruju se tayna ta kafshon😂😂

 • Brovo melinda zemër shumë e fort je për rep

 • Pershendetje! Un po xhelozoj per te pasmet e Melindes, deshta mi testu edhe mi kafshu!

 • Kur të rritem dua të bëhem si melinda

 • Mada max reloaded.....big up from Romania!

 • E adhuroj kete kenge

 • 😂 patak...

 • YAY MELINDAAAAAA💖

 • ❤❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖

 • Pordhe akell e ftoft SA te dushe emitime ,pordhe t,kalpta dyjat .

 • 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Gjiko AY Caramba

 • kurv

 • kurv

 • Amei essa música kakaakkakaakkakaka

 • 2:02

 • ❤️❤️❤️

 • 🤩🤩🤩😻😻❤

 • Lyrical🤑 Une jom mamba ....... Heki t'a Mensita Se vjen Melinda Spicky si chikita Rrin me bandita Sexy kjo cipa Rrin me Mangupa Ju njeki Huta Une njeki funda Rrigi-dan-dan (x2) Kush o tu rrejt qe i kam Selikon Kush po xhelozon (x2) Le t'ma teston Le t'ma kafshon

 • 😚😚😚

 • 🔥MEXICO AND NICARAGUA ALL DAY EVERYDAY🔥

 • I love son is so cool 😍🤩😘😉😂😚😁😄😊🤗🤩😍😍

 • 🔥🔥🔥🔥🔥

 • 😘😘😘😘😘

 • Yjtu9

 • 2 Vajzat me te bukura

 • Melinda ma e, I R A🥇🏆

 • ❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜Melinda dhe nora jeni shume te bukura

 • Bravoo,best hit if 2021

 • Gjiko me 2 grat e tij 🤣🤣🤣

 • Nderro diskun e freksionit gjiko se po te le😂😂

 • Mad Max auf wish bestellt 🤣🤣🤣

 • Lola lola

 • :-() :-0

 • ngjani shume

 • und jam mamba

 • Noraaaa loveee❤❤❤

 • Veq kush ja ka inati valla ma e mira nbot prej femrave shqiptare

 • Amei essa música kakaakkakaakkakaka

 • 23-07-2021🔥🔥🔥🔝🔝🔝

 • 😇😇😇😇😇

 • From New York🗽

 • summer hits are the best🌺🇦🇱🌺🌺🇦🇱

 • O caramba breh 😂🔥

 • Voll das Zirkus lied🤨

 • Love from Madagaskar! Hjg bona ;)

 • 🔥ay caramba🔥

 • Hiq Spom pelqen 🤦🏽‍♀️🤮🤮

 • Nora is damn on🔥

 • Gjiko e prishi

 • E ka mytttttttttttt😍😍😍😍😍😍😍...muzikaaaaaaa fantastikeeeee😋😋😋😋😋 ay caramba😍

 • ❤❤❤❤❤❤❤

 • Shume po ja prishka gjiko kerka su pershtat

 • 😂😂

 • Melinda❤Nora❤Gjiko❤❤❤❤

 • Mejlind shum e mire loqk

 • 💥💥💥💥💥💥🇦🇱👏 mos thuj se je rracist futi like ktu

 • Kenga me e deshtuar e veres

 • Mad Max rip off

 • Po ate kafshen ne fillim per ca e futet

 • 🔥MEXICO AND NICARAGUA ALL DAY EVERYDAY🔥

 • 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Bu kadının şarkıları maňyak güzel hareketli 😍😍😍

 • e bukur 😍😩

 • Dhe ne ndrekoh duke kerkuar tekstin dhe nje kohesisht duke lexuar dhe duke degjuar kengen✌✌🌸🌸

 • Melida dhe Nora dhe Gjiko e ka këng te bukur une e gjo te gjithë e gjo makini ne shkëll dhe ne shtëpi

 • great song

 • Per 7 dit mernin perdit na 1 milion Mbas shtat ditesh tani nuk marin dot as 100mij ne dit Lol fare sa duket qe i blejn klikimet

 • Wtf gjiko berllog tekstin ,🤦‍♂️🤦‍♂️

  • Mej perkthy tekstet shqiptare naj gjuh tjeter ja nisin tuj kesh 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

 • Nora po knon si me kan tu flejt , nuk po pershtatet me Melinden , Gjiko e ka flliq kangen ,Melinda superrr

  • Nora nuk osh rrepere oj cuc ca po flet. Nora po knon ne rrymen e saj melinda ne saj ca po krahasoni kshtu

 • Sukesee 🥰🤩

 • Ay Caramba ❤

 • slcd.info/drink/video/2YVmn9ietpi6yHQ David Guetta - Hey Mama (Official Video) ft Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack Per te kopjuar jane Nona

 • Po mduket si xhirimet e filmit mad max:fury road 😂😂 version kenge

  • Fiks pz ahaha qe kur e kam pa ate kam mendu!

 • Shum kenge e bukur ay caramba

  • Diss Taynes 😂😂 Bravo👏 Melinda eshte artiste e vertet❤❤

 • I hate to say it but this song is inspired whatever from MAD MAX FURIOSA MOVIE

 • 🔥

 • ❤🤌✌

 • Shume e bukur kenga super❤

 • Bukur shum valla teper te mir jeni ♥️

 • Nora istrefi qfar katastrofe me at veshje,ishte vertet delja e zeze dhe shum pa Stil,por prap nje vullkan si gjiko melinda mbuluan disi vulgaritetin pa Stil te nores, kenga si Paket komplete eshte interessante megjith tingllimin ne muzike indiane dhe shume gershetime te lindjes, pra pak shqiptare

 • Kang shum e bukur 😊

  • kang e bukur vertet

 • This clip is amazing 🤩

 • Very nice song

 • This song is beautiful 🤩🤩🤩🤯

 • 👍

 • Se qa jan tu than ska kush se i merr vesht kënge pa lidhje