DON XHONI - DERI KUR (Prod Çelik Lipa)

Komentarjev

 • Muzik kari

 • 🥰🥰🥰😇😇😊😊😊😇🥰🥰🤩😍😍😍🥰🤩🤩🤩😍😍😇😉😉😉😉😉😉😉😉😉😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🥰talenti🤗🤗🤗🤗🤗🤗💚💕💕💖💖💗❤💗💓💕❣💔💝💝💘💘💘 me i madh ne vend

 • don xhoni reperi mi i mir

 • edhe ne greqi po te nigojn o jaran hallal te koft! 🇬🇷🇦🇱👐🏻

 • Hit 🔥🇦🇱✨💎

 • Kenga m super qe kam degjuar deri tani 😘

 • Mbeturina edhe ne sopot qr

 • Je yll Don Xhoni me pelqejn shum kenget e tua po kjo me pelqen me shum je super❤❤🤴🤴🤴🤴🤴

 • slcd.info/drink/video/rZ-q2L2wu8CszIw

 • Hahahahaj

 • ajde tja cojme donit kengen 6 m

 • Respekt nga 🇹🇩 vlla

 • 👑👑👑🔥🔥🔥Shum i buker

 • Super keng 😍😍😘😘

 • A e ko don xhoni ni shoqe

 • Dojon🇦🇱💜

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🏆🤲

 • Une jam otr por don xhoni eshte super artist me kete kenge e ka qa 😏😒😏😒💣💣💣💣

 • This boy has a unique CLASS in singing. Amazing!

 • Shume bukur Xhoniii😍Pershendetje nga Serbia❤🖐

 • Macca🕋🕌📿

 • Great Music Don Xhoni Respect For You ❤🏳️‍🌈

 • Don bosi

 • Gjeja qe i ka habit fansat dhe mua eshte se ne kete kende eshte hera e par qe don xhoni nuk ka thene fjale te piste😂😂😜😜

 • DON XHONI

 • Don xhoni Don xhoni the best

 • Baba

 • Don xhon e ke knua ikyt kang shum bukur❤❤❤

 • Edhe un e lam emrin don

 • 🤲🤲🤲💎💎🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Noizyyyyyyyyyyyyyy te duaaaaaaaaaaa

 • nga Ada Ropt sa e bkr

 • Bravo from Poland !!!

 • Bravo don super keng e ke qa

 • Cimi&Nita=per jet ❤ I love you Bota jeme ❤❤❤❤💋

 • Don xhon baba 👌👌

 • Iken vitat..... iku jeta ....

  • Lo studio di architettura a presto e grazie 😟💯💯🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🏬🕋🕋🕋🕋🕋🕋

 • 3 k i 3miti qtu😼

 • Respekt from kosovo

 • Fallc klikimet

 • Respect from Somalia 🇸🇴🇦🇱🇽🇰

 • ,🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️👍👍😎😎😎😎😎💪💪💪💪💪💪😎😎😎🕋🕋🕋🕋🕋

 • God bless you don xhon!!!🥰🥰

 • 💬💬💬💬💬💬💬💬💬💬

 • Mravo don gjon😜😜😜

 • Edhe plazh Po e ngoj Kit kang sukses 👍🏻

 • Lo studio di architettura a presto e grazie 😟💯💯🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋🏬🕋🕋🕋🕋🕋🕋

 • Bravo don xhon i pari fare

 • ❤️

 • Lop

 • ❤️

 • King

 • Bravo from Poland !!!

 • King Don gjon💪💪

 • Qysh more ton ket qik e ki qit nata gur 😭😭😭

 • Zoti te rujt

 • O don xhon je nish je i vetmi qe kam rrespekt

  • Real don make perfect music………)the best

 • Kush me ben like Ia shperblefte zoti

 • 😙😙😙😍😍😍 Perl 💚💚

 • Do fitojë akoma m shumë simpati DON XHON nëse tregon që është rritur...👏👏kënga e bukur tepër💙

 • flak hiti veror i vetmii😍😍

 • Të ruaj ziti danoç

 • 😄😃😇

 • Bravo

 • Kte e ke qa ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 • Ska me te prit me 😂

 • Je nona fare

 • Je nona fare

 • Hit 2021 🥳

 • Real don make perfect music………)the best

 • A dashni shum po mpret 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Don xhoni i ben kenget te bukura dhe kendon me zemer apo shpirt por PSE kenget shume te shkurtra????

 • 😍

 • I have NO IDEA how I ended up here lmao

 • I Love 💥💥💥💥

 • Kto fjal jan prej zemre ashte hiti i veres

 • N ket hekurudhe Une jam hekur Ti je udhe 😩 I loveeeee itttt 😩😩😩😩😩

 • je me i mirië paske edhe ca piçka

 • Rrespect per shuj more edhe per donin

 • Don xhoni😍😍🥰

 • ♡♡♡

 • Fire🔥🔥🔥🔥🔥

 • Brawoo veq per para babo mos e ndegjo pa likee😍😍😍😍😍

 • Veq rap nuk asht!

 • Dy ju llajk maj diik

 • Je nona fare

 • 🎉👑

 • 🔥

 • 💛💛

 • 🔥🔥🔥

 • Te lumte don gjon😍😍😍😇

 • ❤❤❤

 • Kingi Don xhoni

 • Shum keng e bukur